Inteligentny system podlewania pozwala na sterowanie zraszaczami, oświetleniem oraz innymi elementami wykonawczymi (np. pompą) wykorzystując przy tym dostępne informacje. My zapewniamy oprogramowanie – od Ciebie zależy wygląd Twojego własnego systemu.

System współpracuje ze wszystkimi popularnymi elektrozaworami (Gardena, Rain Bird, Hunter, K-Rain, Greenmill, Irritrol, PGV itd) co pozwala na nawadnianie dowolnym systemem zraszaczy. Wspierane są oba tryby sterowania przekaźnikami (włączanie stanem wysokim oraz niskim). Dodatkowe elementy systemu pozwalają na jeszcze lepszą kontrolę nad stanem nawodnienia ogrodu, nie mniej jednak są w pełni opcjonalne i można je dokupić w późniejszym czasie. Ty decydujesz!

System podlewaj.pl jest w pełni konfigurowalny, może być dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta (np. sterowanie dodatkowym urządzeniem, wykorzystywanie dane z innego czujnika lub systemu informatycznego). W razie wątpliwości – skontaktuj się z nami!

Sterowanie systemem odbywa się przez przyjazną aplikację internetową dostępną na dowolną platformę sprzętową (iOS, Android, MacOS, Linux, Windows) przez przeglądarkę internetową lub w formie aplikacji mobilnej dedykowanej na urządzenia z systemem Android.

Zrzuty ekranu ilustrujący aplikację internetową do sterowania systemem.

Jak to działa?